Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay Bergamotlu 3.2 G X 250 Adet

99,50 TL + KDV
100,50 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 99,50 TL
  • Markalar Lipton
  • Ürün Kodu: DP1115-LPT

Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay 3.2 g x 250 Adet - Bergamot AromalıHazırlaması kolay, temizlemesi basit olan Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet..

Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay 3.2 g x 250 Adet - Bergamot Aromalı

Hazırlaması kolay, temizlemesi basit olan Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay. Lipton'dan yerel Lezzet! Geleneksel Doğu Karadeniz Çayı, özel harmanı, rengi ve aromasıyla tam damak zevkinize uygun bir çay. Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yetiştirilen çaylar özenle seçildi.

Ekonomik ömrünün %75'ini dolduran Türk çayının geleceğini korumak için Sürdürülebilir Çay Tarımı Projesi ile iki yıl önce yola çıkan Lipton, Yağmur Ormanları Birliği'nden sürdürülebilirlik sertifikası almayı başardı. Bu sertifikayla, birliğin Türkiye'de ilk sertifikalı üretim yapan kuruluşu Lipton oldu. Lipton'un bölge için yürüttüğü projeler, bir yağmur ormanı olan Doğu Karadeniz'e de Yağmur Ormanları Birliği sertifikasını kazandırmış oldu. Lipton ambalajlarına basılan “yeşil kurbağa” damgası, Lipton çay üretiminin tüm aşamalarında çevrenin korunduğunun, çiftçi ekonomisine ve sosyal hayata önemli katkı sağladığının kanıtıdır.

 Lipton Çay Nasıl Demlenir?

Her demlik poşet çaydan, 3 bardak çay elde edilir. Demlik Poşet çayı demliğe koyun ve 1 çay bardağı kaynar su ilave edin. 15-20 dakika demlendikten sonra içime hazır olacaktır. Daha yoğun ve demli çay için, demlenme süresini isteğinize göre uzatabilirsiniz. Çayınız hazır olduktan sonra yarım saat içerisinde tüketilmelidir.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Bergamot
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Demlik Poşet Çay
Gramaj 3.2 gr
Paket İçi Ürün Adedi 250 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek