Beypazarı Maden Suyu Cam Şişe 200 ml X 6 Adet

5,00 TL + KDV
5,40 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 5,00 TL
  • Markalar Beypazarı
  • Ürün Kodu: SM1409-BYP

Beypazarı Maden Suyu Cam Şişe 200 ml x 6 AdetMaden suyu, jeolojik olarak korunaklı yer altı bölgelerindeki çatlaklardan ilerleyerek, karbondioksit gaz..

Beypazarı Maden Suyu Cam Şişe 200 ml x 6 Adet

Maden suyu, jeolojik olarak korunaklı yer altı bölgelerindeki çatlaklardan ilerleyerek, karbondioksit gazıyla birlikte yeryüzüne çıkan, tamamen doğal olan sulardır. Mineral deposu olan maden suyu, bikarbonat, sülfat, klorür, kalsiyum, magnezyum, florür, iyodür, demir, potasyum ve sodyum barındırır. 

Doğanın adeta insanoğluna sakladığı mucizeyi, 1957' den beri tüketicilerinin beğenisine sunan Beypazarı; Ankara’nın Beypazarı ilçesinde faaliyete başlamıştır. Dönemin şartlarını zorlayarak kurulan fabrikamız, bugün 65 bin metrekarelik kapalı alanıyla Türkiye nin sektöründe en büyük fabrikası olmuştur.

Öğle yemeklerinden sonra üzerimize bir ağırlık çöktüğünde en önemli kurtarıcımız olan Beypazarı Maden Suyu, içerdiği mineraller ile sağlık dolu bir içecektir. 

Beypazarı Maden Suyu Faydaları Nelerdir? Maden suyu kemik sağlığını düzenler, vücuttaki yağların düzenlenmesinde de yardımcıdır. Kan basıncını düzenler ve vücuttaki asit seviyesinin dengeli olmasını sağlar. Ağrı kesici özelliği de gösterebilen doğal maden suları, cilt sağlığı için de kullanılmaktadır. Sade Beypazarı Maden Suyu 0 kaloridir ve diyetiniz için herhangi bir sorun teşkil etmez.

Hacim
Hacim 200 ml
Ürün Özellikleri
Ambalaj Cam
Aroma Sade
Paket İçi Ürün Adedi 24 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek