Sepetim

Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 5 Kg

699,00 TL + KDV
705,99 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 699,00 TL
  • Markalar Doğuş
  • Ürün Kodu: DC1251-DGS-5

Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 5 KgGünlük hayatın akışı içerisinde evde, ofiste hepimizin en çok tükettiği içecek çay desek abartmış sayılm..


Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 5 Kg

Günlük hayatın akışı içerisinde evde, ofiste hepimizin en çok tükettiği içecek çay desek abartmış sayılmayız. Karadeniz bölgesinde yetişen çay yapraklarından elde edilen ve eşsiz lezzeti ile damakta güzel tatlar bırakan Dökme Çay kahvaltıda, öğle yemeği sonrasında, molalarda, toplantılarda en çok tercih edilen gıda malzemesidir.

1985 yılında kurulan Doğuş, çay ile başlayan faaliyet alanını, ilerleyen yıllarda şeker ve konserve faaliyetleri ile devam ettirdi. 2000 yılından itibaren TSE, ISO 9001, ISO 22000, 15014001 ve OHSAS 18001 belgelerini alan Doğuş Çay, AB normlarındaki hijyenik tesislerde el değmeden üretilen ve sürekli laboratuvar testlerinden geçirilen ürünler, Türk damak tadına uyan lezzeti, ideal rengi ve kendine özgü kokusuyla raflarda tüketicinin tercihine sunuluyor.

Çay Demlerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çayınızdan tam olarak keyif alabilmek için taze ve kireçsiz su ile demlemeye özen göstermelisiniz. Porselen demlik kullanımı da çayın iyi demlenmesi açısından önemlidir. Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 1000 g Demleme süresi yaklaşık olarak 10-15 dakika arası olmalıdır fakat bu süre kişinin damak tadına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Aromasız
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Dökme Çay
Paket İçi Ürün Adedi 1 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek