Sepetim

Kızılay Maden Suyu Cam Şişe 200 ml X 6 Adet

26,50 TL + KDV
26,77 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 26,50 TL
  • Markalar Kızılay
  • Ürün Kodu: SM1415-KZL

Kızılay Maden Suyu Cam Şişe 200 ml x 6 AdetMaden suyu, jeolojik olarak korunaklı yer altı bölgelerindeki çatlaklardan ilerleyerek, karbondioksit gazıy..

Ürün Stoklarımızda Kalmamıştır.
Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.

Kızılay Maden Suyu Cam Şişe 200 ml x 6 Adet

Maden suyu, jeolojik olarak korunaklı yer altı bölgelerindeki çatlaklardan ilerleyerek, karbondioksit gazıyla birlikte yeryüzüne çıkan, tamamen doğal sulardır. Mineral deposu olan maden suyunda, bikarbonat, sülfat, klorür, kalsiyum, magnezyum, florür, iyodür, demir, potasyum ve sodyum bulunur. 

Kızılay, Kurtuluş Savaşı sırasında faydaları keşfedilen ve 1926 yılında Afyonkarahisar Gazlıgöl beldesinde bir fabrika kurulmasıyla birlikte maden suyu üretimine başlayan, kurulmasına bizzat Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün verdiği sermayeyle başlanan maden suyu üreticisidir. Sade, aromalı ve meyveli ürünleri üreten maden suyu fabrikası, ülkemizin, Ortadoğu'nun ve Balkanlar’ın en büyük mineralli su fabrikası olma ünvanına sahiptir.

Kızılay Maden Suyu Besin Değerleri ve İçerik:


bikarbonat oranı: 2123 mg/l potasyum oranı: 5.4 mg/l sodyum oranı: 770.4 mg/l magnezyum oranı: 13.3 mg/l  kalsiyum oranı: 40.8 mg/l  sülfat oranı: 97.4 mg/l  florür oranı: 0,81 mg/l  klorür oranı: 5,35 mg/l

Maden Suyu Faydaları Nelerdir?

Maden suyu kemik sağlığını düzenler, vücuttaki yağların düzenlenmesinde de yardımcıdır. Kan basıncını düzenler ve vücuttaki asit seviyesinin dengeli olmasını sağlar. Ağrı kesici özelliği de gösterebilen doğal maden suları, cilt sağlığı için de kullanılmaktadır. Sade Kızılay Maden Suyu 0 kaloridir ve diyetiniz için herhangi bir sorun teşkil etmez.

 

Hacim
Hacim 200 ml
Ürün Özellikleri
Ambalaj Cam
Aroma Sade
Paket İçi Ürün Adedi 6 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek