Sepetim

Lipton Earl Grey Bardak Poşet Çay Bergamotlu 2 G X 100 Adet

147,00 TL + KDV
148,47 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 147,00 TL
  • Markalar Lipton
  • Ürün Kodu: 20254108

Lipton Earl Grey Bardak Poşet Çay 2 g x 100 AdetLipton Earl Grey Bardak Poşet Çay nefis bergamot aroması ve kokusu ile vazgeçilmeziniz olacak. Toplu t..

Lipton Earl Grey Bardak Poşet Çay 2 g x 100 Adet

Lipton Earl Grey Bardak Poşet Çay nefis bergamot aroması ve kokusu ile vazgeçilmeziniz olacak. Toplu tüketim yerleri için uygun bir üründür. Ofis, restaurant ve otel gibi kalabalık mekanlarda tercih edilebilecek bir çaydır. Çay siparişinizi verin, ürününüz ertesi gün adresinize gelsin.

Ekonomik ömrünün %75'ini dolduran Türk çayının geleceğini korumak için Sürdürülebilir Çay Tarımı Projesi ile iki yıl önce yola çıkan Lipton, Yağmur Ormanları Birliği'nden sürdürülebilirlik sertifikası almayı başardı. Bu sertifikayla, birliğin Türkiye'de ilk sertifikalı üretim yapan kuruluşu Lipton oldu. Lipton'un bölge için yürüttüğü projeler, bir yağmur ormanı olan Doğu Karadeniz'e de Yağmur Ormanları Birliği sertifikasını kazandırmış oldu. Lipton ambalajlarına basılan “yeşil kurbağa” damgası, Lipton çay üretiminin tüm aşamalarında çevrenin korunduğunun, çiftçi ekonomisine ve sosyal hayata önemli katkı sağladığının kanıtıdır.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Bergamot
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Bardak Poşet Çay
Gramaj 2 g
Paket İçi Ürün Adedi 100 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek