Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 3.2 G X 250 Adet

67,00 TL + KDV
72,36 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 67,00 TL
  • Markalar Lipton
  • Ürün Kodu: LPT-YELLOW-DML-800

Türk kültüründe çayın doldurulamaz bir yeri vardır. Gün içinde kahvaltı ile başlayıp okulda, evde, kafede, restoranda; kısacası her yerde ve her vesil..

Türk kültüründe çayın doldurulamaz bir yeri vardır. Gün içinde kahvaltı ile başlayıp okulda, evde, kafede, restoranda; kısacası her yerde ve her vesileyle mutlaka en az bir bardak içilir. Geleneksel demleme usulü, bardakta toz gibi küçük çay taneleri bırakır ve içimi zorlaştırır. Sonrasında demliğin temizlenmesi de zahmet verici ve vakit alıcıdır. Özellikle sıkça çay tüketen ama pratik bir çözüm arayanlara pratik alternatif bir seçenek olan ürün, kullanım kolaylığı ile toz halde açık olarak demlenen çayın tahtını ele geçirmiştir. Demlik poşet çaydan oluşan bu paket çay molalarını daha da güzelleştirecek. Hem de demlik temizleme derdi olmadan!

Ekonomik ömrünün %75'ini dolduran Türk çayının geleceğini korumak için Sürdürülebilir Çay Tarımı Projesi ile iki yıl önce yola çıkan Lipton, Yağmur Ormanları Birliği'nden sürdürülebilirlik sertifikası almayı başardı. Bu sertifikayla, birliğin Türkiye'de ilk sertifikalı üretim yapan kuruluşu Lipton oldu. Lipton'un bölge için yürüttüğü projeler, bir yağmur ormanı olan Doğu Karadeniz'e de Yağmur Ormanları Birliği sertifikasını kazandırmış oldu. Lipton ambalajlarına basılan “yeşil kurbağa” damgası, Lipton çay üretiminin tüm aşamalarında çevrenin korunduğunun, çiftçi ekonomisine ve sosyal hayata önemli katkı sağladığının kanıtıdır.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Aromasız
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Demlik Poşet Çay
Gramaj 3.2 gr
Paket İçi Ürün Adedi 250 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek