Sepetim

Süper Fiyat

Lipton Prof Jumbo Demlik Poşet Çay 30x25 Gr

197,00 TL + KDV
198,97 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 197,00 TL
  • Markalar Lipton
  • Ürün Kodu: 303598

Çay keyfini bulunduğunuz her ortamda yaşayabilmenizin yolu, pratik çay demleme olanağı sunan demlik poşetlerden geçer. Çay deyince akla ilk gelen isim..

Çay keyfini bulunduğunuz her ortamda yaşayabilmenizin yolu, pratik çay demleme olanağı sunan demlik poşetlerden geçer. Çay deyince akla ilk gelen isimlerden olan Lipton, bu konuda en büyük yardımcınızdır.

Lipton Markası, Profesyonellere Özel Harman Jumbo demlik poşet çay ile iş yerinde daha kolay ve hızlı şekilde çay keyfi yapmanızı mümkün kılar. Ürün, 30’lu paket halinde satışa sunulur. Demlik poşetlerin her biri, her demlemede eşit lezzet elde edebilmeniz için 25 gramlık yapıdadır.

Demleme sırasında, hazneye 3 adet poşet eklenmelidir. Her poşet için 1 litre su ekledikten sonra, 25-30 dakika içerisinde çayınız içime hazır hale gelir. Bir poşetten 35 bardak çay elde edilir. Çayınızın lezzetini ve aromasını tam olarak verebilmesi için içme suyu ya da kaynak suyu kullanmanız gerekir.

Ürünün poşetli yapısı, sanayi tipi çay makinelerinin temizliğini daha kolay hale getirir. Makinenin içerisinde tortu bırakmaması, temizlik için harcanan vakitten tasarruf edilmesini sağlar.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Bergamot
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Demlik Poşet Çay
Paket İçi Ürün Adedi 30 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek