Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 3.2 G X 100 Adet - Kutu

30,00 TL + KDV
32,40 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 30,00 TL
  • Ürün Kodu: DP1112-LPT

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 100 AdetTarihi M.Ö. 2737'lere dayanan çay, çay bitkisinin tesadüfen suya düşmesiyle bulunmuştur. O günden bu..

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 100 Adet

Tarihi M.Ö. 2737'lere dayanan çay, çay bitkisinin tesadüfen suya düşmesiyle bulunmuştur. O günden bugüne kadar sofraların vazgeçilmezi olarak misafirimiz olmuştur. Sıcak içecek denildiğinde ilk olarak aklımıza ilk olarak gelen çaylar, sıcak günlerde susuzluğu ve harareti alması için tüketirken; soğuk günlerde ise içimizi ısıtmak için tüketiriz. Çay bitkisinin toplanıp kurutulmasıyla elde edilir. Yeşil, beyaz ve siyah çay türleri olmasına rağmen aslında hepsi aynı bitkiden elde edilir. İşlenme süreçlerinin farklılığı sebebiyle farklı çay çeşitler elde edilir.

Unilever bünyesindeki Lipton, 1890 yılında İskoçya'da kuruldu Günümüzde 100'den fazla ülkede satışta olan Lipton, dünyanın en çok tüketilen çay markalarının başında gelmektedir.

 Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 100 Adet, Doğu Karadeniz'in en seçkin çayları ile Kenya, Seylan ve Türk çaylarının Türk damak tadına uygun harmanından oluşur. Geleneksel çay lezzetini yakalabileceğiniz bir aroma ve kokusu vardır. Lipton çay siparişini hepcazip.com'dan hemen şimdi oluşturun, hızlı teslimat ve uygun fiyat avantajlarından faydalanın!

 Lipton Çay Nasıl Demlenir?

Her demlik poşet çaydan, 3 bardak çay elde edilir. Demlik Poşet çayı demliğe koyun ve 1 çay bardağı kaynar su ilave edin. 15-20 dakika demlendikten sonra içime hazır olacaktır. Daha yoğun ve demli çay için, demlenme süresini isteğinize göre uzatabilirsiniz. Çayınız hazır olduktan sonra yarım saat içerisinde tüketilmelidir.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Aromasız
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Demlik Poşet Çay
Gramaj 3.2 gr
Paket İçi Ürün Adedi 100 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek