Kurukahveci Mehmet Efendi Caffe Espresso 250 Gr

49,00 TL + KDV
49,49 TL KDV DAHİL

Kahve deneyimlerini babadan oğula aktaran Mehmet Efendi, içimiyle bir klasik olan espresso kahve üretimiyle de kahve tutkunlarına hitap etmektedir. Es..

Kahve deneyimlerini babadan oğula aktaran Mehmet Efendi, içimiyle bir klasik olan espresso kahve üretimiyle de kahve tutkunlarına hitap etmektedir. Espresso, 1900’lü yıllarda İtalya’da ortaya çıkmış, basınç gücüyle elde edilen yoğun aromalı bir kahvedir.

Espressonun da Türk kahvesi gibi kendine has bir pişirilme yöntemi vardır. Kurukahveci Mehmet Efendi espresso tutkunlarını da unutmadı ve onlara özel kahve çekirdekleriyle hazırlanmış espresso kahveyi çıkartmıştır.

MarkaKurukahveci Mehmet Efendi
Ürün CinsiKahve
Ürün ÇeşidiEspresso Kahve
Miktarı250 gr

250 gramlık ekonomik paketlerde satılan Kurukahveci Mehmet Efendi espresso kahveyi ofisinizde, iş yerinizde ya da okulda güvenle tüketebilirsiniz. Çalışmaya küçük bir mola verdiğinizde ya da yorgun bir günün sonunda kahveye ihtiyaç duyduğunuz anda taptaze espresso kahveniz, nefis kokusu ve yoğun aromasıyla sizin yanınızdadır. Arkadaşlarınıza ya da misafirlerinize ikram ederek sohbetlerinize zevk katabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek