Sepetim

Lipton Yellow Label Dökme Çay 1 Kg

79,50 TL + KDV
80,30 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 79,50 TL
  • Markalar Lipton
  • Ürün Kodu: DC1260-LPT

Lipton Yellow Label Dökme Çay 1 kgÇalışırken, molalarda ya da leziz bir yemeğin ardından ofiste çay içmenin en pratik ve lezzetli yolu her zaman Lipto..

Lipton Yellow Label Dökme Çay 1 kg


Çalışırken, molalarda ya da leziz bir yemeğin ardından ofiste çay içmenin en pratik ve lezzetli yolu her zaman Lipton Yellow Label olmuştur.  Çay krizlerinin en büyük ilacı olan Lipton Yellow Label ile sadece birkaç dakika içinde keyfi yudumlamak elinizde. Lipton'un Demlik Poşet, doğal ağaç liflerinden yapılmış filtre kağıdı ile çayın demlikte uzun süre acılaşmadan kalmasını sağlıyor.

Ekonomik ömrünün %75'ini dolduran Türk çayının geleceğini korumak için Sürdürülebilir Çay Tarımı Projesi ile iki yıl önce yola çıkan Lipton, Yağmur Ormanları Birliği'nden sürdürülebilirlik sertifikası almayı başardı. Bu sertifikayla, birliğin Türkiye'de ilk sertifikalı üretim yapan kuruluşu Lipton oldu. Lipton'un bölge için yürüttüğü projeler, bir yağmur ormanı olan Doğu Karadeniz'e de Yağmur Ormanları Birliği sertifikasını kazandırmış oldu. Lipton ambalajlarına basılan “yeşil kurbağa” damgası, Lipton çay üretiminin tüm aşamalarında çevrenin korunduğunun, çiftçi ekonomisine ve sosyal hayata önemli katkı sağladığının kanıtıdır.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Aromasız
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Dökme Çay
Gramaj 1 kg
Paket İçi Ürün Adedi 1 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek