Doğuş Bardak Poşet Çay Ihlamur 1.3 G X 20 Adet

11,90 TL + KDV
12,02 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 11,90 TL
  • Markalar Doğuş
  • Ürün Kodu: BM1159-DGS

Doğuş Bardak Poşet Çay Ihlamur 20 Adet 1985 yılında kurulan Doğuş Çay, Türk insanının damak tadına uygun çaylarıyla sektörde kısa sürede öne çıkmay..

Doğuş Bardak Poşet Çay Ihlamur 20 Adet


1985 yılında kurulan Doğuş Çay, Türk insanının damak tadına uygun çaylarıyla sektörde kısa sürede öne çıkmayı başardı. Yıllar içinde faaliyet alanını şeker ve konserve alanlarına da taşıyan firma, tüketicilerin taleplerini sürekli gözetmekte ve üretim politikalarını bu talepler üzerinde şekillendirmekte. Doğuş Çay bu gelişim dinamikleri üzerinde yükselirken, çay sektöründe güçlü rekabet olanaklarını da elinde bulundurmakta. Doğuş Çay'ın dökme çay üretimiyle başlayan yolculuğu, yeni yatırımlar çerçevesinde poşet çaydan yeşil çaya ve bitki-meyve çaylarına kadar uzandı. AB normlarındaki tesislerinde çay üretimi gerçekleştiren firma, hijyenik çay üretimi konusundaki başarısını uluslararası arenada kanıtlamıştır.


Kış hastalıklarından nasıl korunmak gerekir?


Kış hastalıkları arasında en yaygın olanları üst solunum yolu enfeksiyonları, cilt kuruluğu, kalp rahatsızlıkları, nörovirüs, antrit, aşırı kilo ve sıvı kaybı olarak sayılabilir. Bu hastalıklar karşısında alınması gereken önlemlerin başında, vücut ısısını korumak gelmekte. Bulunduğunuz ortamların sıcaklık değerlerine dikkat etmelisiniz. Ortamda ısı kaybı yüksekse, sıcak içeceklerle vücut ısınızı yükseltmeniz gerekir.


Bir diğer korunma yolu ise sağlıklı beslenmedir. Ki bu konu aslında, tüm hayatınız boyunca dikkat etmeniz gereken konulardan biridir. Fakat, özellikle de kış aylarında sağlıksız beslenme, pek çok hastalığa davetiye çıkartır. Bu önlemlerin yanı sıra günlük enerji tüketiminize de dikkat etmelisiniz. Günlük en az 20 dakikalık yürüyüşlerin sağlığınız için faydalı olduğuna dair pek çok uzman görüşü mevcuttur. Bu yürüyüşler sırasında sıkı giyinmeye ve üşütmemeye de dikkat etmelisiniz.


 Ihlamur nasıl demlenir?

 

Ihlamurun demlenmesi, tıpkı çay gibidir. Ihlamuru ocakta kaynatarak içme yoluna gidersiniz, etki gücünü sınırlandırmış olursunuz. Ihlamur için poşet çay tercih ederseniz, poşeti kaynamış ve biraz beklemiş suda 1-2 dakika kadar ve yaklaşık 10 kez batırıp çıkartmanız yeterlidir.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Ihlamur
Çay Çeşitleri Bitki Çayı
Çay Demleme Şekli Bardak Poşet Çay
Gramaj 1.3 gr
Paket İçi Ürün Adedi 20 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek