Sepetim

Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay Bergamotlu 1 Kg

157,00 TL + KDV
158,57 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 157,00 TL
  • Markalar Lipton
  • Ürün Kodu: DC1261-LPT

1 Kolide 9 Adet bulunmaktadır.Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay Bergamot Aromalı 1 kgLipton'dan yerel Lezzet! Geleneksel Doğu Karadeniz Çayı 1 kg, özel ..

1 Kolide 9 Adet bulunmaktadır.

Lipton Doğu Karadeniz Dökme Çay Bergamot Aromalı 1 kg

Lipton'dan yerel Lezzet! Geleneksel Doğu Karadeniz Çayı 1 kg, özel harmanı, rengi ve aromasıyla tam damak zevkinize uygun bir çay. Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yetiştirilen çaylar özenle seçildi. Lipton uzmanlığı ile harmanlandı ve vazgeçemeyeceğiniz, mükemmel bir lezzete dönüştü...

Dünyaca ünlü Unilever firmasının bir markası olan Lipton markasının kurucusu Sir Thomas Johnstone Lipton, gerçekleştirdiği devrimle çayı günlük tüketim ürünü haline getirmeyi başaran çok önemli bir isimdir. 1889 yılında ilk çay siparişi 20.000 sandık çayın Glasgow şehrine gelişi, şehirde coşkulu bir etkinlikle kutlanmıştı. O güne kadar lüks tüketim ürünü olan çayın fiyatının ucuzlaması ve geniş halk kitlelerinin sofrasında yerini almasını sağlayan bu marka, çay tarihinde çok önemli bir yere sahip olduğu gibi, pek çok yeniliğin öncülüğünü yaparak sektörde bir ilham kaynağı olmayı da başarmıştır. Aynı zamanda çay reklamlarına da büyük önem veren bu marka, modern pazarlama yöntemlerinin gelişiminde de önemli bir konuma sahiptir. Markanın tanıtımı için dünyanın en büyük peynirinin ihracı, özel para basımı gibi uygulamaları yalnızca marka tarihi için değil, reklam ve pazarlama tarihi için de son derece önemlidir. 

Türkiye'de kullanımı 1986 yılında başlayan Lipton çayları, o günden beri Türk çay tiryakileri tarafından keyifle tüketilmekte. Türk kullanıcıların damak tadına uygun ürünleri, bu markayı Türk çay piyasasında önemli bir konuma taşıdı. Sektörde pek çok yeniliğe öncülük eden marka, Türk çay tiryakilerini poşet çay ve demlik poşet çay ile tanıştırdı. İlk olarak 1990 yılında piyasaya sunduğu bu ürünler, çay içmek istediğimiz her ortamda hızlı ve pratik bir şekilde çay keyfine ulaşmamızı sağlıyor. 2005 yılından itibaren üretimine başladığı bitki ve meyve çaylarının yanı sıra aromalı çayları da Türkiye pazarında büyük ilgi görmekte. “Her işin bir uzmanı var!” sloganıyla yola çıkan bu markanın başarısı, Türk çay tiryakileri tarafından kabul görmekte.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Bergamot
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Dökme Çay
Gramaj 1 kg
Paket İçi Ürün Adedi 1 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek