Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 2 G X 100 Adet

79,95 TL + KDV
80,75 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 79,95 TL
  • Markalar Lipton
  • Ürün Kodu: 70003656

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 2 g x 100 Adet Dünyaca ünlü Unilever firmasının bir markası olan Lipton çay severlerin gön..

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 2 g x 100 Adet

Dünyaca ünlü Unilever firmasının bir markası olan Lipton çay severlerin gönlünde ayrı bir yere sahip. Türkiye'deki faaliyetlerine 1986 yılında başlayan Lipton, Türk çay severlerin damak tadına uygun ürünleriyle sektörde önemli bir hacme ulaşmayı başardı. Aynı zamanda da pek çok yeniliği sektöre kazandırdı. İlk poşet çayını 1989 yılında, ilk demlik poşetini ise 1990 yılında Türk çay tiryakilerinin beğenisine sunan Lipton ürünleri Türk kullanıcılar tarafından çok beğenildi. 2005 yılından itibaren bitki ve meyve çayları ile aromalı çaylar üretimine başlayan Lipton, “Her işin bir uzmanı var!” sloganının hakkını verircesine sektörde lider bir konuma ulaştı.


Lipton Yellow Label bardak poşet çay, hoş kokulu ve rahat içimli bir çaydır. Kenya, Seylan ve Endonezya çayları ile Rize çayının harmanlanmasıyla üretilen bu çaylar, benzersiz bir aromaya sahiptir. Dünyanın farklı bölgelerinde üretilen çayların harmanlanması ile oluşan bu aroma, çay kalitesinin dünya standartlarına yükselmesine katkı sağlamaktadır.


Ürün Özellikleri
Çay Aroması Aromasız
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Bardak Poşet Çay
Gramaj 2 g
Paket İçi Ürün Adedi 100 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek