Nescafe Classic Kahve 600 Gr

145,50 TL + KDV
146,96 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 145,50 TL
  • Markalar Nescafe
  • Ürün Kodu: NC-600

Hazır kahve, diğer adıyla granül veya çözünebilir kahveler, demlenmiş kahve çekirdeklerinin bir takım süreçlerden geçirilmesi ile elde ..

Hazır kahve, diğer adıyla granül veya çözünebilir kahveler, demlenmiş kahve çekirdeklerinin bir takım süreçlerden geçirilmesi ile elde edilir. Hazırlanışı kolaydır, sıcak suda hızla çözünerek hazır hale gelir. İster poşet, ister cam ambalajlarda, damak tadınıza en uygun kahve seçenekleri eşsiz aroması ile yorgunluğu atmanızı ve keyfinizin artmasını sağlar

Nescafe'nin serüveni 1938 yılında, Nestle tarafından kahvenin doğallığını koruyarak sadece su eklenmesiyle kaliteli kahve yapabilmenin yolununun aranmasıyla başlıyor. Dünyanın ilk hazır kahvesi ünvanını böylelikle almış olan Nescafe, günümüzde de en çok tüketilen kahve markalarının başında gelmektedir. Nescafe, bugün dünyada 150’den fazla ülkede satılıyor ve her saniyede 4000 fincandan fazla Nescafe içiliyor. 

 Nescafe Classic Kahve, çekilmiş kahve çekirdeklerinin suyun yardımıyla filtreden geçirilerek demlenmesiyle elde edilen bir kahve türüdür. Hiçbir katkı maddesi içermeyen bu ürünlerin kokusunun yarattığı haz duygusu kahvenin kendisi kadar etkileyicidir. Ülkemizde uzun yıllardır yaygın bir tüketim alanına sahip bu ürünler, gün içinde enerjinizin düşük olduğunu hissettiğiniz her anda sizin için güçlü bir enerji kaynağı olacaktır. 

 Eşsiz aroması kahve keyfinizin artmasına katkı sağladığı gibi, gün içinde oluşan yorgunluğunuzu atmanıza da katkı sağlayacaktır. Dilediğiniz her ortamda hızlı ve kolay bir şekilde içime hazır hale getirebileceğiniz bu ürünleri bardak ve kupa gibi araçların yanı sıra termos ve matara gibi araçlarınızda da lezzetinden hiçbir şey yitirmeksizin keyifle yudumlayabilirsiniz. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek