Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay Bergamotlu 3.2 G X 250 Adet

144,90 TL + KDV
146,35 TL KDV DAHİL
  • KDV Hariç 144,90 TL
  • Markalar Lipton
  • Ürün Kodu: B.008503

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 250 Adet x 3,2 gŞuan Yalnız Earl Grey çeşidi olan 250'li boy demlik poşet portfolyosuna Yellow Label ve Doğu Karaden..

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 250 Adet x 3,2 g

Şuan Yalnız Earl Grey çeşidi olan 250'li boy demlik poşet portfolyosuna Yellow Label ve Doğu Karadeniz de eklendi. Üstelik daha kolay bulunan folyo ve tazeliğini daha uzun süre koruması için ağzı kilitli paket formatında.Kisa sürede hazirlanmasi ve enerji tasarrufu saglamasi ile dökme çaylara göre daha çok tercih edilmektedir. Earl Grey siyah çay yapraklarıyla bergamot aromasının harmanından elde edilen çok lezzetli bir çayla tanışın ve bu lezzeti tüm dünyaya tanıtmaya karar verir.

Ekonomik ömrünün %75'ini dolduran Türk çayının geleceğini korumak için Sürdürülebilir Çay Tarımı Projesi ile iki yıl önce yola çıkan Lipton, Yağmur Ormanları Birliği'nden sürdürülebilirlik sertifikası almayı başardı. Bu sertifikayla, birliğin Türkiye'de ilk sertifikalı üretim yapan kuruluşu Lipton oldu. Lipton'un bölge için yürüttüğü projeler, bir yağmur ormanı olan Doğu Karadeniz'e de Yağmur Ormanları Birliği sertifikasını kazandırmış oldu. Lipton ambalajlarına basılan “yeşil kurbağa” damgası, Lipton çay üretiminin tüm aşamalarında çevrenin korunduğunun, çiftçi ekonomisine ve sosyal hayata önemli katkı sağladığının kanıtıdır.

 Lipton Çay Nasıl Demlenir?

Her demlik poşet çaydan, 3 bardak çay elde edilir. Demlik Poşet çayı demliğe koyun ve 1 çay bardağı kaynar su ilave edin. 15-20 dakika demlendikten sonra içime hazır olacaktır. Daha yoğun ve demli çay için, demlenme süresini isteğinize göre uzatabilirsiniz. Çayınız hazır olduktan sonra yarım saat içerisinde tüketilmelidir.

Ürün Özellikleri
Çay Aroması Bergamot
Çay Çeşitleri Siyah Çay
Çay Demleme Şekli Demlik Poşet Çay
Gramaj 3.2 gr
Paket İçi Ürün Adedi 250 Adet

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Destek